XI edycja Funduszu Naturalnej Energii z rekordowym budżetem

Zakończyliśmy nabór wniosków do XI edycji Funduszu Naturalnej Energii. 

GAZ-SYSTEM 30 października 2020 ogłosił XI edycję Funduszu Naturalnej Energii. To konkurs grantowy na dofinansowanie projektów o tematyce ekologicznej. Łączna kwota dla laureatów konkursu wynosi blisko pół miliona złotych. Nabór wniosków trwał do 17 grudnia 2020 roku, do godz. 23:59, przesyłanych w formie elektronicznej na e-mail: fne@gaz-system.pl.

Sekretariat konkursu czynny jest w dni robocze od godz. 9.00 do 16.00:

  • telefon 502 515 662 dla województwa łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego,
  • telefon 794 169 207 dla województwa kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, śląskiego, zachodniopomorskiego.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem społecznym konkursu jest Fundacja "Za górami, za lasami".

XI edycja konkursu ogłoszona została dla województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. W każdym z nich czeka 6 grantów, a ponadto spośród wszystkich laureatów wyróżnione zostaną projekty, które otrzymają dodatkowe dofinansowanie na rozwój i zakup pomocy dydaktycznych, za kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania w zgłoszonym projekcie. Konkurs przeznaczony jest w szczególności dla: samorządów, placówek edukacyjnych i organizacji pozarządowych.

Tu znajdują się dokumenty do pobrania. Bieżące informacje można znaleźć na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii – zachęcamy do polubienia!